Dżemy i powidła

Naturalne składniki

POW Anna wykorzystuje naturalne składniki bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Nasze produkty przygotowujemy zawsze z dbałością i miłością, używając tylko najlepszych jakościowo owoców, jakie możemy znaleźć.

Gwarancja jakości

Każdy produkt wykonany jest z należytą starannością. Używamy najnowocześniejszych maszyn, aby uzyskać jak najlepsze wyniki, szanując tradycję i wszystkie jej zalety.

Pyszny smak gwarantowany!

Używamy tylko wyselekcjonowanych owoców które kupujemy według naszej specyfikacji jakościowej, wszystko po to żeby stworzyć produkt który pokochasz!

POZNAJ NASZE PYSZNE PRZETWORY

Dlaczego warto wybrać nasze
dżemy, powidła i marmolady

Od kilkunastu lat doskonalimy nasze receptury, aby nasze produkty były zdrowe, smaczne i starannie wykonane. Nasze dżemy i powidła powstają z wielką uwagą, aby każdy z Was mógł się cieszyć ich niepowtarzalnym smakiem.

Gromadziliśmy receptury i dopracowywaliśmy od trzydziestu lat, aby stworzyć produkt zdrowy, smaczny i zbliżony do ideału! Wszystko z myślą o Was i o Waszych kubkach smakowych!

Dlaczego my i nasze produkty?

Nie jesteśmy tylko producentem, jesteśmy firmą z tradycjami. Możemy zapewnić Państwu pyszne dżemy lub powidła, wykonane z najlepszych składników. Ty i Twoja rodzina zasługujecie na to co najlepsze, dlatego wytwarzamy tylko produkty wysokiej jakości!

Jakie smaki mamy w ofercie?

  • brzoskwiniowy,
  • truskawkowy,
  • wiśniowy,
  • czarna porzeczka,
  • powidła śliwkowe 300g.

Pojemności

Aktualnie w ofercie naszej firmy posiadamy dżemy w słoikach o pojemności 300g, 330g oraz 1000g

 

Dlaczego właściwie wybrać nasze produkty?

Nasze dżemy, powidła i marmolady są nie tylko smaczne, ale również bardzo zdrowe. Są bogate w witaminę C i inne składniki odżywcze, które sprzyjają Twojemu zdrowiu.

Jako producent mamy wdrożone systemy jakości, które są gwarancją bezpieczeństwa i higieny produktu (certyfikat BRC). Starannie weryfikujemy źródła pochodzenia wszystkich składowych i półproduktów poprzez sam proces produkcji, pakowania i dystrybucji a wszystko poddane jest ścisłej kontroli.

Mamy nadzieję że spełnimy Wasze oczekiwania a nasze przetwory przypadną Wam do gustu!

Zobacz nasze wszystkie produkty!