Firma

Produkujemy najwyższej jakości soki, przetwory, szampany bezalkoholowe i dodatki do lodów!

Na rodzimym rynku jesteśmy od 1991 roku. Nasza firma od początku za cel stawiała sobie dostarczenie najwyższej jakości produktów na stoły naszych rodaków. Nasza ponad trzydziestoletnia obecność na rynku jest najlepszym dowodem skuteczności tych działań.

W naszej ofercie mamy szeroki asortyment soków i przetworów, wszystkich wedle naszych własnych, dopracowywanych latami receptur. Stawiamy na jakość naszych produktów, wszak świadczą one o nas! Jednak to nie wszystko, w naszej ofercie bowiem znajdą pastwo również bezalkoholowe szampany (idealne na przyjęcia organizowane dla najmłodszych) czy dodatki do lodów i deserów! A jeśli i to nie wystarczy to jesteśmy skłonni wyprodukować coś specjalnie dla ciebie! Masz pomysł na własną linię napojów? Jesteśmy skłonni je dla ciebie rozlać!

Posiadamy linię do produkcji dżemów, marmolad, soków, szampanów, musów i dodatków do lodów. Oferujemy również usługę co-packingu.

icon

100+

Różnych, wyjątkowych produktów w ofercie

Sprawdź je, bądź dołącz własny!

NASZE PRODUKTY TO:

Receptura, składniki i podejście wprost od serca! To ideały przyświecające naszej firmie, przekonaj się o tym już dziś!

NATURALNE SKŁADNIKI
100%
SPRAWDZONE RECEPTURY
100%
NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
100%

Naszą wizją od zawsze było dostarczanie najwyższej jakości produktów na stoły naszych klientów. Robimy to od lat i mamy nadzieję robić to nadal. Kolejnym aspektem na którym się skupiamy jest tworzenie jak najciekawszych, jak najbardziej bogatych i unikatowych smaków tych produktów. Nasze receptury doskonaliliśmy latami a do produkcji dopuszczamy tylko te, których jesteśmy pewni.

Firma działa na rynku rodzimym i międzynarodowym. Duża część działalności opiera się na eksporcie między innymi do USA, Iraku, Ukrainy, Litwy.
Naszym celem jest powiększanie rynku zbytu zarówno w Polsce jak i na świecie. POW Anna współpracuje z wieloma sieciami handlowymi tworząc tzw. „marki własne” dostępne w Polsce i za granicą.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Ponad 30 lat razem!

Od powstania naszej firmy do dnia dzisiejszego wiele sie wydarzyło! Sami zobaczcie!