Szampany bezalkoholowe

Szampany bezalkoholowe dla milusińskich

Szampan bezalkoholowy to świetna opcja dla dzieci, ponieważ ma bąbelki jak prawdziwy i smakuje owocowo. Nasze szampany bezalkoholowe to gwarancja udanej zabawy urodzinowej lub na inną okoliczność!

Szampańska przygoda

Nasze szampany bezalkoholowe w butelce o pojemności 750 ml, z wygodnym i łatwym do otwarcia i bezpiecznym korkiem. Doskonały, pełen owoców smak na pewno umili każdą okazję! Skosztuj naszych pysznych szampanów o smakach: brzoskwini i truskawki.

DOSKONAŁY SMAK I ZABAWA

Dlaczego warto wybrać nasze
szampany bezalkoholowe

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się szampany bezalkoholowe. Stanowią świetną alternatywę dla dzieci i osób niepijących alkoholu.

Szampany bezalkoholowe są przyrządzane na bazie soków owocowych.

Nasz szampan składa się z owoców i wysokiej jakości wody, dzięki czemu jest orzeźwiającym i zdrowszym wyborem bez poświęcania smaku i zabawy.

Na każdą okazję

Nasz szampan jest idealny na wszelkiego rodzaju uroczystości aby pomóc Ci świętować w dobrym stylu razem z rodziną czy przyjaciółmi! Nasze szampany mają smak owocowej oranżady truskawkowej lub brzoskwiniowej, kolorowe opakowanie dostosowane jest do gustów małych klientów a korek strzela jak w prawdziwym szampanie!

Zobacz nasze produkty!